Deze prachtige twee-onder-een-kapwoning met garage en ruimte voor twee auto’s op de oprit is prachtig gelegen. De achtertuin ligt op het zuiden en grenst aan het water , hier geniet je tot in de avond van de zon.
Bouwnummer A10 krijgt als enige twee-onder-een-kapwoning een karakteristieke dwarskap. Bij deze woning heeft de zolder een afwijkende indeling en in de basis meer lichtinval.
Via de zij-entree stap je de woning binnen. Dat dit huis 5,7 meter breed is, merk je overal. De woningen hebben een ruime woonkamer en een leefkeuken die aan de tuin grenst. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, de badkamer een een tweede toilet. Daarnaast is er een ruimte zolderverdieping. Deze indeelbare zolder biedt extra flexibiliteit en is uit te breiden tot slaapkamer of werkruimte. De zolder van dit bouwnummer is net iets groter dan de andere woningen.
Dankzij het natuurlijke hoogteverschil loopt de tuin af, wat zorgt voor een speels en ruimtelijk gevoel. Na oplevering is de tuin geheel naar eigen smaak in te richten, bijvoorbeeld met een vlonder of meerdere terrassen.